Kluby sportowe

Wszystkie aktualne informacje dotyczące Licencji Klubu Sportowego (LKS) opublikowane są na stronie Aeroklubu Polskiego – zakładka „Działalność Sportowa / Licencje / Licencje klubów sportowych”. Znajdziemy tam między innymi: Regulamin licencjonowania klubów sportowych, formularz wniosku o wydanie LKS, cennik za wydanie LKS, a także aktualne zestawienie wydanych LKS.
 
Klasyfikacje medalowe Klubów Sportowych – 2017
(jedna na podstawie medali zdobytych na MŚ, ME i PŚ, a druga dotyczy medali z MP)
2017_Klasyfikacja medalowa_MŚ-ME-PŚ
2017_Klubowa klasyfikacja medalowa MP_Rev 1
 
Kursy doskonalące dla przedstawicieli Modelarskich Klubów Sportowych
03-05.11.2017 Włocławek
W dniach 3-5 listopada br. we Włocławku, w Pensjonacie „Michelin”, odbył się Kurs doskonalący – odprawa podsumowująca rok 2017 i obejmująca wytyczne na rok 2018. W kursie udział wzięli przedstawiciele Modelarskich Klubów Sportowych, członkowie Komisji Modelarskiej AP oraz Trenerzy – Asystenci TKN do spraw poszczególnych kategorii modelarstwa lotniczego i kosmicznego. W ramach kursu odbyło się również spotkanie modelarzy z zaproszonymi gośćmi, w tym między innymi: Wiktorem Wyszywaczem – członkiem Zarządu Aeroklubu Polskiego, Jarosławem Darskim – Głównym Specjalistą Działu Sportu z Aeroklubu Polskiego oraz Krzysztofem Hilbrychtem – członkiem Podkomisji CIAM FAI ds Dronów. Tradycyjnie już, obecność pełnego składu Komisji Modelarskiej była okazją do posiedzenia Komisji i podjęcia wielu uchwał dotyczących szkolenia i sportu, jak również spraw zgłoszonych we wnioskach formalnych. Nowością tegorocznego kursu była ekspozycja modeli, którą można nazwać „Modelarze Modelarzom”. Inicjatorem wystawy był Marek Dominiak, który zaprosił zawodników startujących w poszczególnych konkurencjach do przywiezienia i zaprezentowania swoich modeli zawodniczych w największej sali ośrodka „Michelin”. Koledzy przywieźli bardzo dużo interesujących modeli wyczynowych. Wystawa cieszyła się wielkim zainteresowaniem wszystkich uczestników. Robieniu zdjęć i wymianie doświadczeń nie było końca. Pomysł wystawy, to absolutny „strzał w dziesiątkę”. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z Protokółem z posiedzenia Komisji Modelarskiej i spotkania z przedstawicielami klubów modelarskich i podjętymi uchwałami KM – zakładka „Uchwały Komisji” oraz do obejrzenia galerii zdjęć (tekst i zdjęcia: Bogdan Wierzba).

no images were found


 

Strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej
OK, akceptuję